Распродадено
NOVACLEAR HYDRO Hydrating Facial Mask - Хидратантна маска за сите типови кожа
  • NOVACLEAR HYDRO Hydrating Facial Mask - Хидратантна маска за сите типови кожа

NOVACLEAR HYDRO Hydrating Facial Mask - Хидратантна маска за сите типови кожа

199 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 81599
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Хидратантна маска за сите типови кожа, а особено за дехидрирана кожа, како и после интензивни третмани кои предизвикуваат сушење на кожата на лицето. Комбинацијата од органско масло од коноп, глицерин и пантенол одлично ја навлажнува и смирува кожата, а екстрактите од камелија помагаат за брза регенерација на иритираната кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear NOVACLEAR HYDRO Hydrating Facial Mask - Хидратантна маска за сите типови кожа Хидратантна маска за сите типови кожа, а особено за дехидрирана кожа, како и после интензивни третмани кои предизвикуваат сушење на кожата на лицето. Комбинацијата од органско масло од коноп, глицерин и пантенол одлично ја навлажнува и смирува кожата, а екстрактите од камелија помагаат за брза регенерација на иритираната кожа. .. Category: Product #: 81599 Regular price: 199 ден. 199
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341