Распродадено
NOVACLEAR HYDRO Micellar Water - Хидратантна мицеларна вода 400ml
  • NOVACLEAR HYDRO Micellar Water - Хидратантна мицеларна вода 400ml

NOVACLEAR HYDRO Micellar Water - Хидратантна мицеларна вода 400ml

319 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 81537
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Хидратантна мицеларна вода за oтстранување на остатоците од шминка и нечистотиите од кожата. Збогатена со екстракти од ориз и ленено семе ја засилува хидратацијата на кожата и ја остава кожата освежена и мека.

Состојки: Aqua, Poloxamer 184, Glycerin, Xylitol, Oryza Sativa Extract, Linum Usitatissimum Seed Extract, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Cetrimonium Bromide.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear NOVACLEAR HYDRO Micellar Water - Хидратантна мицеларна вода 400ml Хидратантна мицеларна вода за oтстранување на остатоците од шминка и нечистотиите од кожата. Збогатена со екстракти од ориз и ленено семе ја засилува хидратацијата на кожата и ја остава кожата освежена и мека. Состојки: Aqua, Poloxamer 184, Glycerin, Xylitol, Oryza Sativa Extract, Linum Usitatissimum Seed Extract, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Cetrimonium Bromide. .. Category: Product #: 81537 Regular price: 319 ден. 319
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341