Распродадено
NOVACLEAR REDLESS Soothing Intense SERUM - Интензивен серум за проблематична кожа 30ml
  • NOVACLEAR REDLESS Soothing Intense SERUM - Интензивен серум за проблематична кожа 30ml

NOVACLEAR REDLESS Soothing Intense SERUM - Интензивен серум за проблематична кожа 30ml

348 ден.869 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 83722
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Интензивен серум за проблематична кожа со 3R Complex (арника, див костен, магарешки трн) кој видливо го намалува црвенилото на кожата. Други состојки како азелоглицин, ниацинамид, алантоин и екстракт од ликорис помагаат да се смири кожата, да се хидратира и да остане мека и нежна.

СоставAqua, Propylene Glycol, Glycerin, Arctium Lappa Root Extract, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Arnica Montana Flower Extract, Panthenol, Niacinamide, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Linum Usitatissimum Seed Extract, Potassium Azeloyl Diglycinate, Allantoin, Polysorbate 20, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Parfum, Ethylhexylglycerin, T-Butyl Alcohol, Citric Acid

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear NOVACLEAR REDLESS Soothing Intense SERUM - Интензивен серум за проблематична кожа 30ml Интензивен серум за проблематична кожа со 3R Complex (арника, див костен, магарешки трн) кој видливо го намалува црвенилото на кожата. Други состојки како азелоглицин, ниацинамид, алантоин и екстракт од ликорис помагаат да се смири кожата, да се хидратира и да остане мека и нежна. Состав: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Arctium Lappa Root Extract, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Arnica.. Category: Product #: 83722 Regular price: 348 ден. 869
348
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341