Распродадено
NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Foam - Пена за чистење со 3R Complex 100ml
  • NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Foam - Пена за чистење со 3R Complex 100ml

NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Foam - Пена за чистење со 3R Complex 100ml

174 ден.435 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 84019
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Пена за чистење со 3R Complex (арника, див костен, магарешки трн), за нежно длабинско чистење на проблематичната кожа. Ја намалува видливоста на црвенилото, а алантоинот и ниацинамидот ја смируваат кожата.

Состојки: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Potassium Azeloyl Diglycinate, Propylene Glycol, Arnica Montana Flower Extract, Aesculus Hippocastanum, Flower Extract, Arctium Lappa Root Extract, Linum, Usitatissimum Seed Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Allantoin, Niacinamide, Panthenol, Phenoxyethanol, Benzyl, Alcohol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Lactic Acid

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Foam - Пена за чистење со 3R Complex 100ml Пена за чистење со 3R Complex (арника, див костен, магарешки трн), за нежно длабинско чистење на проблематичната кожа. Ја намалува видливоста на црвенилото, а алантоинот и ниацинамидот ја смируваат кожата. Состојки: ​Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Potassium Azeloyl Diglycinate, Propylene Glycol, Arnica Montana Flower Extract, Aesculus Hippocastanum, Flower Extr.. Category: Product #: 84019 Regular price: 174 ден. 435
174
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341