Распродадено
NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Toner - Тоник со 3R Complex 100ml
  • NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Toner - Тоник со 3R Complex 100ml

NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Toner - Тоник со 3R Complex 100ml

299 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 84613
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Тоник со 3R Complex (арника, див костен, магарешки трн), ја смирува чувствителната кожа и ја намалува видливоста на црвенилото. Млечната киселина и алантоинот, помагаат да се одржи хидробалансот на природно ниво. За освежена и мирна кожа.

СостојкиAqua, Glycerin, Allantoin, Arctium Lappa Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Niacinamide, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lactic Acid, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

NovaClear NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Toner - Тоник со 3R Complex 100ml Тоник со 3R Complex (арника, див костен, магарешки трн), ја смирува чувствителната кожа и ја намалува видливоста на црвенилото. Млечната киселина и алантоинот, помагаат да се одржи хидробалансот на природно ниво. За освежена и мирна кожа. Состојки: Aqua, Glycerin, Allantoin, Arctium Lappa Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra Root.. Category: Product #: 84613 Regular price: 299 ден. 299
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341