OZONATED APRICOT KERNEL OIL-For skin & hair

OZONATED APRICOT KERNEL OIL-For skin & hair

339 ден.894 ден.
Производител: Institut Organica
Шифра на производ: 668461
Достапност: На залиха
Количина:

Oзонирано масло, од најквалитетно ладно цедено масло од семка од кајсија, кое со "озонска инјекција" е збогатено со озон (О3). Комбинација од масни киселини + вит. Е и А, за интензивна хидратација на сите типови кожа и коса.Особено се препорачува за сува, како и зрела кожа. Го спречува процесот на стареење и може совршено да  замени ноќен крем. Совршено масло за релакс-масажа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Institut Organica OZONATED APRICOT KERNEL OIL-For skin & hair Oзонирано масло, од најквалитетно ладно цедено масло од семка од кајсија, кое со "озонска инјекција" е збогатено со озон (О3). Комбинација од масни киселини + вит. Е и А, за интензивна хидратација на сите типови кожа и коса.Особено се препорачува за сува, како и зрела кожа. Го спречува процесот на стареење и може совршено да  замени ноќен крем. Совршено масло за релакс-масажа .. Category: Product #: 668461 Regular price: 339 ден. 339 Available from: torba.mk