CYS RECONSTRUCTORS: PEPTIDES Replenishing Serum
  • CYS RECONSTRUCTORS: PEPTIDES Replenishing Serum

CYS RECONSTRUCTORS: PEPTIDES Replenishing Serum

136 ден.339 ден.
Шифра на производ: 101692
Достапност: На залиха
Количина:

Протеин кој ја одржува кожата затегната, еластична и мазна. Ја стимулира синтезата на колагенот со што значајно ја подобрува еластичноста на кожата.

Начин на употреба:

Нанесете 4-5 капки наутро или навечер на чиста кожа, нежно масирајте додека не се апсорбира целосно.

Состав:

Aqua, Propylene Glycol, Palmitoyl Tripeptide-1, Carbomer, Polysorbate-20, Butylene Glycol, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Hydroxyethyl Cellulose, Phenoxyethanol, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Disodium EDTA

ЗА МРСНА ДО КОМБИНИРАНА КОЖА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

CYS RECONSTRUCTORS: PEPTIDES Replenishing Serum Протеин кој ја одржува кожата затегната, еластична и мазна. Ја стимулира синтезата на колагенот со што значајно ја подобрува еластичноста на кожата. Начин на употреба: Нанесете 4-5 капки наутро или навечер на чиста кожа, нежно масирајте додека не се апсорбира целосно. Состав: Aqua, Propylene Glycol, Palmitoyl Tripeptide-1, Carbomer, Polysorbate-20, Butylene Glycol, Palmitoyl Tetrapepti.. Category: Product #: 101692 Regular price: 136 ден. 136 Available from: torba.mk