Распродадено
PERFECTA FENOMEN C 10% BOOSTER DAY&NIGHT 15ml
  • PERFECTA FENOMEN C 10% BOOSTER DAY&NIGHT 15ml

PERFECTA FENOMEN C 10% BOOSTER DAY&NIGHT 15ml

498 ден.
Производител: Perfecta
Шифра на производ: 42248
Достапност: In Stock
Количина:

Ултралесен “воден серум“ со 10% вит.Ц за подобар тен на кожата, посилна хидратантна нега, подобрена еластичност на кожата, минимизирање па дури и елиминирање на тенките линии, одржување оптимално хидро ниво, благодарение на комбинацијата со ретинол + хијалуронска киселина. За сите типови кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Perfecta PERFECTA FENOMEN C 10% BOOSTER DAY&NIGHT 15ml Ултралесен “воден серум“ со 10% вит.Ц за подобар тен на кожата, посилна хидратантна нега, подобрена еластичност на кожата, минимизирање па дури и елиминирање на тенките линии, одржување оптимално хидро ниво, благодарение на комбинацијата со ретинол + хијалуронска киселина. За сите типови кожа. .. Category: Product #: 42248 Regular price: 498 ден. 498
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341