PERFECTA – FENOMEN C DAY&NIGHT CREAM- 50+ SPF-6 Moisturising & Firming

PERFECTA – FENOMEN C DAY&NIGHT CREAM- 50+ SPF-6 Moisturising & Firming

468 ден.
Производител: Perfecta
Шифра на производ: 42224
Достапност: На залиха
Количина:

Крем за лице за ДЕН&НОЌ за возраст 50+ год. за интензивна хидратација во текот на денот и ноќта за зрела кожа. Одлична подлога за шминка. Активни состојки: Витамин C 5300-стимулира п-во на колаген и елсатин; фитохормони- за мазен и затегнат изглед- УВА/ УВБ филтри-6

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Perfecta PERFECTA – FENOMEN C DAY&NIGHT CREAM- 50+ SPF-6 Moisturising & Firming Крем за лице за ДЕН&НОЌ за возраст 50+ год. за интензивна хидратација во текот на денот и ноќта за зрела кожа. Одлична подлога за шминка. Активни состојки: Витамин C 5300-стимулира п-во на колаген и елсатин; фитохормони- за мазен и затегнат изглед- УВА/ УВБ филтри-6 .. Category: Product #: 42224 Regular price: 468 ден. 468 Available from: torba.mk