Распродадено
PERFECTA FENOMEN C MULTI cleansing OIL MILK make-up remover

PERFECTA FENOMEN C MULTI cleansing OIL MILK make-up remover

126 ден.317 ден.
Производител: Perfecta
Шифра на производ: 48646
Достапност: In Stock
Количина:

МАСЛЕНО  МЛЕКО ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА за длабинско и темелно чистење на лице, очи, врат и деколте. Истовремено хидратира и ги смирува иритираните делови од кожата. Отстранува и водоотпорна шминка. Активни состојки: Витамин Ц – антиоксидант кој дава енергија и сјај на кожата + церамиди-за нормализирање на хидро и маслено ниво на кожата и поддршка на заштитната бариера на кожата + глицерин за засилување на хидро ефектите 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Perfecta PERFECTA FENOMEN C MULTI cleansing OIL MILK make-up remover МАСЛЕНО  МЛЕКО ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА за длабинско и темелно чистење на лице, очи, врат и деколте. Истовремено хидратира и ги смирува иритираните делови од кожата. Отстранува и водоотпорна шминка. Активни состојки: Витамин Ц – антиоксидант кој дава енергија и сјај на кожата + церамиди-за нормализирање на хидро и маслено ниво на кожата и поддршка на заштитната бариера на кожата + глицерин за засилувањ.. Category: Product #: 48646 Regular price: 126 ден. 317
126
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341