Распродадено
Пилинг за лице со Tea Tree + Moisturizing Hydro Jelly Watermelon

Пилинг за лице со Tea Tree + Moisturizing Hydro Jelly Watermelon

292 ден.
Шифра на производ: 038
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Сетот се состои од пилинг за лице збогатен со екстракти од чајно дрво за длабинско чистење на порите 150ml + желаст хидратор за сите типови кожа, со екстракти од лубеница и хијалуронска киселина за инстантно хидрирање на кожата 100ml.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Пилинг за лице со Tea Tree + Moisturizing Hydro Jelly Watermelon Сетот се состои од пилинг за лице збогатен со екстракти од чајно дрво за длабинско чистење на порите 150ml + желаст хидратор за сите типови кожа, со екстракти од лубеница и хијалуронска киселина за инстантно хидрирање на кожата 100ml. .. Category: Product #: 038 Regular price: 292 ден. 292
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341