PINEAPPLE FACE SCRUB exfoliante facial
  • PINEAPPLE FACE SCRUB exfoliante facial

PINEAPPLE FACE SCRUB exfoliante facial

187 ден.468 ден.
Потребни наградни поени: 469
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 141778
Достапност: На залиха
Количина:

Антибактериски чистач на порите на лицето, хидратантен ексфолијант со природен екстракт од ананас. Видливи ефекти после првата употреба- 30 мл

0%  парабени; 0% EDTA и 0%формалдехиди.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Fancy Handy PINEAPPLE FACE SCRUB exfoliante facial Антибактериски чистач на порите на лицето, хидратантен ексфолијант со природен екстракт од ананас. Видливи ефекти после првата употреба- 30 мл 0%  парабени; 0% EDTA и 0%формалдехиди. .. Category: Product #: 141778 Regular price: 187 ден. 187 Available from: torba.mk