PINEAPPLE FACIAL CREAM
  • PINEAPPLE FACIAL CREAM

PINEAPPLE FACIAL CREAM

187 ден.468 ден.
Потребни наградни поени: 397
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 141754
Достапност: На залиха
Количина:

Крем за лице, изработен  по најнова формула со природен екстракт од ананас, 0%  парабени; 0% EDTA и 0% формалдехиди. Прихранување на кожата, хидратација и ре-гулирање на лачењето на себумот.-30 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Fancy Handy PINEAPPLE FACIAL CREAM Крем за лице, изработен  по најнова формула со природен екстракт од ананас, 0%  парабени; 0% EDTA и 0% формалдехиди. Прихранување на кожата, хидратација и ре-гулирање на лачењето на себумот.-30 мл .. Category: Product #: 141754 Regular price: 187 ден. 187 Available from: torba.mk