Hada Labo Premium Express Glow & Anti-Stress Jelly Sheet Mask 23ml

Hada Labo Premium Express Glow & Anti-Stress Jelly Sheet Mask 23ml

265 ден.
Производител: Premium Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 63649
Достапност: На залиха
Количина:

Нежна, лист маска со уникатна желаста текстура, која изобилува со лук-сузна хидратантна супстанца, комбинација од: хидролизирана хијалуронска киселина за интензив на хидратација, стабилна форма на витамин Ц за сјај и елиминирање на знаците на умор, како и транексаминска киселина, која го изедначува те-нот и делува на пигментацијата на кожата - 23 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Premium Hada Labo Tokyo Hada Labo Premium Express Glow & Anti-Stress Jelly Sheet Mask 23ml Нежна, лист маска со уникатна желаста текстура, која изобилува со лук-сузна хидратантна супстанца, комбинација од: хидролизирана хијалуронска киселина за интензив на хидратација, стабилна форма на витамин Ц за сјај и елиминирање на знаците на умор, како и транексаминска киселина, која го изедначува те-нот и делува на пигментацијата на кожата - 23 мл. .. Category: Product #: 63649 Regular price: 265 ден. 265
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341