Распродадено
PRO:VOKE  Touch Of Silver  Clarifying Treatment Shampoo

PRO:VOKE Touch Of Silver Clarifying Treatment Shampoo

448 ден.
Производител: PRO:VOKE
Шифра на производ: 650700
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Специјализиран шампон кој ги отстранува дури и најситните нечисто-тии од косата и совршено ја припрема за третман со Toning Treatment Mask.

 

• Изработен според уникатната, хидратантна AquaPlex™ технологија, која овозможува интензивно хидратирање и прихранување на оште-тена, бланширана, хемиски третирана коса или природно бела коса
•Чувство на чиста и ревитализирана коса уште после првата употреба
•Совршено припремена коса за  Toning Treatment Mask

200 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

PRO:VOKE PRO:VOKE Touch Of Silver Clarifying Treatment Shampoo Специјализиран шампон кој ги отстранува дури и најситните нечисто-тии од косата и совршено ја припрема за третман со Toning Treatment Mask.   • Изработен според уникатната, хидратантна AquaPlex™ технологија, која овозможува интензивно хидратирање и прихранување на оште-тена, бланширана, хемиски третирана коса или природно бела коса •Чувство на чиста и ревитализирана коса уште после првата.. Category: Product #: 650700 Regular price: 448 ден. 448 Available from: torba.mk