Распродадено
PRO:VOKE  Touch Of Silver  Toning Treatment Mask

PRO:VOKE Touch Of Silver Toning Treatment Mask

479 ден.
Производител: PRO:VOKE
Шифра на производ: 645102
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Иновативна маска за руса коса, која инстантно дава луксузен сребрен одсјај на природно руса, бланширана или природно побелена коса и истовремено ја прихранува и хидратира, со што ја прави косата: мека, лелеава и лесна за моделирање.

 

• Изработен според уникатна, хидратантна AquaPlex™ технологија, која овозможува интензивно хидратирање и прихранување на оштетена, бланширана, хемиски третирана коса или природно бела коса
•Изобилство од моќни виолетови пигменти за активно неутрализирање на жолтиот пигмент. Видливи ефекти на сребрен сјај од само една употреба. Одличен и за салонска употреба
•Мека, негувана и хидратирана коса.
•Видлива трансформација за само 3 минути

200 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

PRO:VOKE PRO:VOKE Touch Of Silver Toning Treatment Mask Иновативна маска за руса коса, која инстантно дава луксузен сребрен одсјај на природно руса, бланширана или природно побелена коса и истовремено ја прихранува и хидратира, со што ја прави косата: мека, лелеава и лесна за моделирање.   • Изработен според уникатна, хидратантна AquaPlex™ технологија, која овозможува интензивно хидратирање и прихранување на оштетена, бланширана, хемиски третиран.. Category: Product #: 645102 Regular price: 479 ден. 479 Available from: torba.mk