PRO:VOKE TOUCH OF SILVER-INTENSIVE CONDITIONER

PRO:VOKE TOUCH OF SILVER-INTENSIVE CONDITIONER

338 ден.
Потребни наградни поени: 286
Производител: PRO:VOKE
Шифра на производ: 10958
Достапност: На залиха
Количина:

Кондиционер за руса коса, платинеста или природно побелена коса со кератин за регенерирање на косата-200 мл

PRO:VOKE TOUCH OF SILVER INTENSIVE CONDITIONER кондиционер со виолетови пигменти кој експресно ќе ви ги отстрани жолтите тонови.

Состав: AQUA (WATER/EAU), CETEARYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BETAINE, PANTHENOL, LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, DISODIUM DISTYRYLBIPHENYL DISULFONATE, ISOPROPYL ALCOHOL, POLYQUATERNIUM-39, PARFUM (FRAGRANCE), PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, LINALOOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, ACID VIOLET 43

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
PRO:VOKE PRO:VOKE TOUCH OF SILVER-INTENSIVE CONDITIONER Кондиционер за руса коса, платинеста или природно побелена коса со кератин за регенерирање на косата-200 мл PRO:VOKE TOUCH OF SILVER INTENSIVE CONDITIONER кондиционер со виолетови пигменти кој експресно ќе ви ги отстрани жолтите тонови. Состав: AQUA (WATER/EAU), CETEARYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BETAINE, PANTHENOL, LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN,.. Category: Product #: 10958 Regular price: 338 ден. 338
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341