Путер за тело REVUELE Hemp me! Body Butter 300 ml

Путер за тело REVUELE Hemp me! Body Butter 300 ml

319 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101234
Достапност: На залиха
Количина:

Нежната текстура од шеа путер засилена со ладно цедено масло од семе од коноп + кокосово масло + пчелин восок, гарантирано ќе ја направи кожата мека и мазна. Ова претставува вистинска супер-храна за сите типови кожа, а особено за сува кожа, односно за сувите делови на телото. Маслото од семето од коноп има исклучително висока концентрација на есенцијални масни киселини за да делуваат на влажноста на кожата, со што ја регенерираат одвнатре.  Путерот брзо се апсорбира, а пријатниот мирис на градина со трева во полн цут,  ќе ви овозможи да се чувствувате релаксирано и свежо. Ја подобрува еластичноста и издржливоста на кожата. Совршен за сува и нежна кожа!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Путер за тело REVUELE Hemp me! Body Butter 300 ml Нежната текстура од шеа путер засилена со ладно цедено масло од семе од коноп + кокосово масло + пчелин восок, гарантирано ќе ја направи кожата мека и мазна. Ова претставува вистинска супер-храна за сите типови кожа, а особено за сува кожа, односно за сувите делови на телото. Маслото од семето од коноп има исклучително висока концентрација на есенцијални масни киселини за да делуваат на влажноста .. Category: Product #: 101234 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 319 ден. 319
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341