Распродадено
RETINOL EXFOLIATING SERUM
  • RETINOL EXFOLIATING SERUM

RETINOL EXFOLIATING SERUM

998 ден.
Шифра на производ: 144243
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Пилинг, потхранување, заштита од светлина и температурни разлики, регенерација на клетките- се' ова ќе овозможи овој ретинол ексфолијант со што кожата ќе добие младешки и здрав изглед, како и помала видливост на тенките мимични линии. ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА 30 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
RETINOL EXFOLIATING SERUM Пилинг, потхранување, заштита од светлина и температурни разлики, регенерација на клетките- се' ова ќе овозможи овој ретинол ексфолијант со што кожата ќе добие младешки и здрав изглед, како и помала видливост на тенките мимични линии. ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА 30 мл. .. Category: Product #: 144243 Regular price: 998 ден. 998 Available from: torba.mk