Active Hair Concentrate Biotin + “Ultra Volume” 8 X 5 ML, 8 PCS

Active Hair Concentrate Biotin + “Ultra Volume” 8 X 5 ML, 8 PCS

311 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103580
Достапност: На залиха
Количина:

ПОДОБРУВАЊЕ НА ТЕКСТУРАТА И ГУСТИНАТА НА СЛАБА-ТЕНКА КОСА. Концентрат со мноштво активни состојки кои и даваат енергија, цврстина и еластичност на косата од коренот до врвовите и спречуваат предвремено губење на косата. Комбинација од: биотин, свилени протеини, хијалуронска киселина и PV-1 COMPLEX- која овозможува брзи и видливи ефекти намалена кршливост, зголемена густина

ОПИС 

Збогатено со мноштво активни состојки, кои ја зајакнуваат косата од корените и помагаат во спречување на опаѓање на косата. Ја храни и заштитува косата, истовремено го стимулира скалпот и ја зголемува густината.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ?

Нанесете една ампула над корените и должините на косата. Не е потребно плакнење. Користете 2-3 пати неделно, но не помалку од еден месец.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Active Hair Concentrate Biotin + “Ultra Volume” 8 X 5 ML, 8 PCS ПОДОБРУВАЊЕ НА ТЕКСТУРАТА И ГУСТИНАТА НА СЛАБА-ТЕНКА КОСА. Концентрат со мноштво активни состојки кои и даваат енергија, цврстина и еластичност на косата од коренот до врвовите и спречуваат предвремено губење на косата. Комбинација од: биотин, свилени протеини, хијалуронска киселина и PV-1 COMPLEX- која овозможува брзи и видливи ефекти намалена кршливост, зголемена густина ОПИС  Збогатено со.. Category: Product #: 103580 Regular price: 311 ден. 311
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341