Active Hair Concentrate Collagen + “Damage Repair” 8 X 5 ML, 8 PCS

Active Hair Concentrate Collagen + “Damage Repair” 8 X 5 ML, 8 PCS

311 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103597
Достапност: На залиха
Количина:

КОМПЛЕТНА ТРАНСФОРМАЦИЈА НА ОШТЕТЕНАТА КОСА И РАСЦВЕТАНИТЕ ВРВОВИ-Концентрат за длабинска нега и прихранување на оштетена и слаба коса, кој делува од најдлабоките слоеви на влакното до површината и на врвовите. Активни состојки од колаген, BIO.ELIXIR, церамиди и вит. А, Е и Ф. Инстантни ефекти: здрава, сјајна, свиленкасто мазна коса

ОПИС

Збогатено со мноштво активни состојки, кои ја ревитализираат оштетената коса и ја спречуваат кревкоста. Ги храни влакната на косата во нивните подлабоки слоеви, оставајќи ја косата мазна и сјајна.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ?

Нанесете една ампула по должината на косата, фокусирајќи се на оштетените области. Не е потребно плакнење. Користете 2-3 пати неделно, но не помалку од еден месец.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Active Hair Concentrate Collagen + “Damage Repair” 8 X 5 ML, 8 PCS КОМПЛЕТНА ТРАНСФОРМАЦИЈА НА ОШТЕТЕНАТА КОСА И РАСЦВЕТАНИТЕ ВРВОВИ-Концентрат за длабинска нега и прихранување на оштетена и слаба коса, кој делува од најдлабоките слоеви на влакното до површината и на врвовите. Активни состојки од колаген, BIO.ELIXIR, церамиди и вит. А, Е и Ф. Инстантни ефекти: здрава, сјајна, свиленкасто мазна коса ОПИС Збогатено со мноштво активни состојки, кои ја ревитали.. Category: Product #: 103597 Regular price: 311 ден. 311
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341