Распродадено
Expert+ Anti-Age Remodelling Serum 25 ml
  • Expert+ Anti-Age Remodelling Serum 25 ml

Expert+ Anti-Age Remodelling Serum 25 ml

120 ден.299 ден.
Потребни наградни поени: 284
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100534
Достапност: In Stock
Количина:

Совршена комбинација од: колаген, овошни АХА киселини и Filmexel Complex, за експресно видливо намалување на борите, затегнување на мускулите на лицето и затегнување на кожата, подобрување на тенот и отстранување на уморниот изглед. Делува на тенките мимични бори, но и на подлабоките бори. Свежа, мека и кадифена кожа. САМО ЗА ЛИЦЕ

 

Состојки: Water / Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Apple Juice / Pyrus Malus Juice, Lime Juice / Citrus Aurantifolia Juice, Kiwi Fruit Juice / Actinidia Chinensis Fruit Juice, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Algae Extract / Kappaphycus Alvarezii Extract, Tara Fruit Extract / Caesalpinia Spinosa Fruit Extract, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Potassium Hydroxide, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Alpha-Izomethyl Ionone.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Expert+ Anti-Age Remodelling Serum 25 ml Совршена комбинација од: колаген, овошни АХА киселини и Filmexel Complex, за експресно видливо намалување на борите, затегнување на мускулите на лицето и затегнување на кожата, подобрување на тенот и отстранување на уморниот изглед. Делува на тенките мимични бори, но и на подлабоките бори. Свежа, мека и кадифена кожа. САМО ЗА ЛИЦЕ   Состојки: Water / Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Appl.. Category: Product #: 100534 Regular price: 120 ден. 299
120
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341