REVUELE “BIO ACTIVE”-COLLAGEN&ELASTIN Revitalizing MICRO SERUM

REVUELE “BIO ACTIVE”-COLLAGEN&ELASTIN Revitalizing MICRO SERUM

109 ден.282 ден.
Потребни наградни поени: 239
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902489
Достапност: На залиха
Количина:

Ревитализирачки микро серум за инстантни lift-up ефекти: + намалување на борите +подобрување на структурата на кожата,регенерирање и ревитализација на кожата.Збогатен со колаген и еластин + органски фосфолипиди,млечни липиди, церамиди.

Крем кој ја заштитува и подигнува кожата, има богата текстура и ефект на полнење на брчки. Овозможува визуелно корегирање и намалување на длабочината на брчките, создавајќи ефект на рамномерна мазна кожа веднаш по апликацијата. Комплексот на растителните фосфолипиди двојно ја зголемува количината на произведена хијалуронска киселина која ја подмладува кожата со мазнење на брчките. Освен тоа, линоленската киселина од фосфолипидите длабоко продира во кожата и може да делува на промовирање и зајакнувањето на природната бариера, враќање на затегнатоста и тонусот на кожата кои биле изгубени во текот на годините. Колагенот и еластинот ги штитат епидермалните матични клетки од губење на нивната еластичност и им овозможува да го зачуваат својот капацитет за саморегенерација, што ја продолжува природната младост и убавината на вашата кожа.

НЕ ВО ПРЕДЕЛОТ ОКОЛУ ОЧИТЕ.

Наменет за возраст над 35 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE “BIO ACTIVE”-COLLAGEN&ELASTIN Revitalizing MICRO SERUM Ревитализирачки микро серум за инстантни lift-up ефекти: + намалување на борите +подобрување на структурата на кожата,регенерирање и ревитализација на кожата.Збогатен со колаген и еластин + органски фосфолипиди,млечни липиди, церамиди. Крем кој ја заштитува и подигнува кожата, има богата текстура и ефект на полнење на брчки. Овозможува визуелно корегирање и намалување на длабочината на брчките,.. Category: Product #: 902489 Regular price: 109 ден. 109 Available from: torba.mk