Распродадено
Bioactive Skincare 3D Hyaluron Rich Vitality Night Cream 50 ml
  • Bioactive Skincare 3D Hyaluron Rich Vitality Night Cream 50 ml

Bioactive Skincare 3D Hyaluron Rich Vitality Night Cream 50 ml

118 ден.295 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903318
Достапност: In Stock
Количина:

Совршен крем за НОЌ за возраст кога ќе се појават првите мимични бори.  3 типа хијалуронска киселина + антиоксидансите, вршат длабинска детоксикација во текот на ноќта на сите токсини што кожата ги акумулира во текот на денот и ја припрема кожата за денската активност. Наутро кожата е одморена, видливо свежа и сјајна, тенките линии се помалку изразени. Успешно се бори против првите знаци на стареење на кожата.

СостојкиWater / Aqua, Glycerin, Glyceryl Stearate, Shea Butter / Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Mineral Oil / Paraffinum Liquidum, Isododecane, Cetearyl Alcohol, Ceteareth – 20, Ceteareth – 12, Cetyl Palmitate, Polydimethylsiloxane / Dimethicone, Sodium Hyaluronate, Grape Seed Oil / Vitis Vinifera Seed Oil, Phenoxyethanol, Allantoin, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Fragrance / Parfum, Butylated Hydroxytoluene / BHT, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Bioactive Skincare 3D Hyaluron Rich Vitality Night Cream 50 ml Совршен крем за НОЌ за возраст кога ќе се појават првите мимични бори.  3 типа хијалуронска киселина + антиоксидансите, вршат длабинска детоксикација во текот на ноќта на сите токсини што кожата ги акумулира во текот на денот и ја припрема кожата за денската активност. Наутро кожата е одморена, видливо свежа и сјајна, тенките линии се помалку изразени. Успешно се бори против првите знаци на старее.. Category: Product #: 903318 Regular price: 118 ден. 295
118
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341