Revuele Bioactive Peptides & Retinol Regenerating Night Cream 50ml

Revuele Bioactive Peptides & Retinol Regenerating Night Cream 50ml

284 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902526
Достапност: На залиха
Количина:

Ноќен крем за лице, врат и деколте- збогатен со пептиди и ретинол за интензивен ноќен длабински третман за регенерирање на клетките, подобрување на микроциркулаци-јата, подмладување на кожата и намалување на пигментацијата. Прихранување и пријатно чувство на смиреност и релаксација. Видливи лифтинг за најмалку 14 дена после првата употреба.  Наменет за возраст над 30 години..

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ?  

Нанесете навечер како последен чекор во третманот на лицето.

Состојки: Water / Aqua, Glycerin, Glyceryl Stearate, Shea Butter / Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Mineral Oil / Paraffinum Liquidum, Isododecane, Cetearyl Alcohol, Ceteareth – 20, Ceteareth – 12, Cetyl Palmitate, Polydimethylsiloxane / Dimethicone, Hydrolyzed Wheat Protein, Palmitoyl Decapeptide – 21, Decapeptide-22, Oligopeptide – 78, Zinc Palmitoyl Nonapeptide – 14, Vitamin A Palmitate / Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Fragrance / Parfume, Butylated Hydroxytoluene / BHT.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Revuele Bioactive Peptides & Retinol Regenerating Night Cream 50ml Ноќен крем за лице, врат и деколте- збогатен со пептиди и ретинол за интензивен ноќен длабински третман за регенерирање на клетките, подобрување на микроциркулаци-јата, подмладување на кожата и намалување на пигментацијата. Прихранување и пријатно чувство на смиреност и релаксација. Видливи лифтинг за најмалку 14 дена после првата употреба.  Наменет за возраст над 30 години.. КАКО ДА СЕ КОРИСТИ.. Category: Product #: 902526 Regular price: 284 ден. 284
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341