Revuele Bioactive Peptides & Retinol V-Shape Day Cream Spf15 50ml

Revuele Bioactive Peptides & Retinol V-Shape Day Cream Spf15 50ml

162 ден.284 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902519
Достапност: На залиха
Количина:

Дневен крем збогатен со пептиди и ретинол за интензивна длабинска и стимулативна акција за регенерирање на клетките, подобрување на микроциркулацијата и п-во на колаген. Инстан-тно подобрување на контурите на лицето, подобрена мускула-тарата на целото лице, намалена видливост на мимичните како и на поизразените бори. Висок фактор на УВ заштита. Брзо видливи ефекти-релаксиран и младешки изглед. Наменет за возраст над 30 години..

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ?  

Нанесете на исчистена кожа на лицето, вратот и деколтето.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Revuele Bioactive Peptides & Retinol V-Shape Day Cream Spf15 50ml Дневен крем збогатен со пептиди и ретинол за интензивна длабинска и стимулативна акција за регенерирање на клетките, подобрување на микроциркулацијата и п-во на колаген. Инстан-тно подобрување на контурите на лицето, подобрена мускула-тарата на целото лице, намалена видливост на мимичните како и на поизразените бори. Висок фактор на УВ заштита. Брзо видливи ефекти-релаксиран и мла.. Category: Product #: 902519 Regular price: 162 ден. 284
162
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341