Revuele Body Jelly With Watermelon Extract 400ml

Revuele Body Jelly With Watermelon Extract 400ml

366 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102361
Достапност: На залиха
Количина:

JELLY MOISTURISING BODY JELLY with WATERMELON extract 

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН производ за нега на тело. Длабинска хидратација, мекост, регенерација на клетките, затегнување на мускулатурата и успорување на процесот на стареење на сите типови кожа.

Особено погоден за сува кожа. Се преопрачува секојдневна употреба, особено: после изложеност на сонце, депилација, бричење - ЛУБЕНИЦА 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Revuele Body Jelly With Watermelon Extract 400ml JELLY MOISTURISING BODY JELLY with WATERMELON extract  МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН производ за нега на тело. Длабинска хидратација, мекост, регенерација на клетките, затегнување на мускулатурата и успорување на процесот на стареење на сите типови кожа. Особено погоден за сува кожа. Се преопрачува секојдневна употреба, особено: после изложеност на сонце, депилација, бричење - ЛУБЕНИЦА  .. Category: Product #: 102361 5 1 5 stars, based on 2 reviews Regular price: 366 ден. 366
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341