REVUELE COLLAGEN- CORRECTING SERUM

REVUELE COLLAGEN- CORRECTING SERUM

269 ден.
Потребни наградни поени: 228
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100114
Достапност: На залиха
Количина:

СЕРУМ ЗА СУВА КОЖА ЗА ANTI-AGEING ЕФЕКТ И ЕЛАСТИЧННОСТ НА КОЖАТА

Со хијалуронска киселина и Filmexel Complex ја затегнува кожата, ги измазнува тенките линии и бори,ги намалува подчниците, длабински хидрира, ја подобрува еластичноста и ги одложува првите знаци на стареење.

ЗА ЛИЦЕ, ОКОЛУ ОЧИ И ДЕКОЛТЕ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE COLLAGEN- CORRECTING SERUM СЕРУМ ЗА СУВА КОЖА ЗА ANTI-AGEING ЕФЕКТ И ЕЛАСТИЧННОСТ НА КОЖАТА Со хијалуронска киселина и Filmexel Complex ја затегнува кожата, ги измазнува тенките линии и бори,ги намалува подчниците, длабински хидрира, ја подобрува еластичноста и ги одложува првите знаци на стареење. ЗА ЛИЦЕ, ОКОЛУ ОЧИ И ДЕКОЛТЕ .. Category: Product #: 100114 Regular price: 269 ден. 269 Available from: torba.mk