REVUELE EYE SERUM-HYDROGEL VITANORM C

REVUELE EYE SERUM-HYDROGEL VITANORM C

245 ден.
Потребни наградни поени: 208
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903073
Достапност: На залиха
Количина:

REVUELE VITANORM C енергетски хидрогелен очен серум

Гел за ревитализација и нега на кожата околу очите збогатена со витaмин Ц. Ги отстранува темните кругови околу очите

  • Активирање на енергијата на клетките на очните капаци
  • Природен сјај
  • Тридимензионално дејство: трокерутин, витамин Ц, хијалуронска киселина
  • Против темни кругови
  • Олеснува замор.


Овој обновувачки серум, збогатен со витамин, ефикасно ја активира енергијата на клетките на деликатните и чувствителна кожа на очните капаци, интензивно ја храни, измазнува мали брчки и ја намалува отежнатоста на кожата.

Благодарение на Ennacomplex 231 во овој производ (комплекс на растенија од екстракти од диви лешници, гинко билоба, женшен и разни корени), овој производ се бори против внатрешните и надворешните причини за подмладување и темни кругови, ги смирува и освежува областа околу очите. Овој серум е заситен со активно осветлување и зајакнување на состојките.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE EYE SERUM-HYDROGEL VITANORM C REVUELE VITANORM C енергетски хидрогелен очен серум Гел за ревитализација и нега на кожата околу очите збогатена со витaмин Ц. Ги отстранува темните кругови околу очите Активирање на енергијата на клетките на очните капаци Природен сјај Тридимензионално дејство: трокерутин, витамин Ц, хијалуронска киселина Против темни кругови Олеснува замор. Овој обновувачки серум, збогате.. Category: Product #: 903073 Regular price: 245 ден. 245 Available from: torba.mk