Express Fresh Normalising Face Tonic Deeply Moisturising 250ml

Express Fresh Normalising Face Tonic Deeply Moisturising 250ml

239 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100329
Достапност: На залиха
Количина:

CLEANSES + MATTIFIES SKIN ТОНИК ЗА КОМБИНИРАНА & МРСНА КОЖА Длабинска хидратација, минимизирање на големината на порите, обновување на нормалната пХ вредност, намалување на излачување на себумот и мрсниот одсјај на лицето. Долготрајни мат ефекти 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Express Fresh Normalising Face Tonic Deeply Moisturising 250ml CLEANSES + MATTIFIES SKIN ТОНИК ЗА КОМБИНИРАНА & МРСНА КОЖА Длабинска хидратација, минимизирање на големината на порите, обновување на нормалната пХ вредност, намалување на излачување на себумот и мрсниот одсјај на лицето. Долготрајни мат ефекти  .. Category: Product #: 100329 Regular price: 239 ден. 239
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341