Распродадено
Fruit Skin Care Strawberry and Star Fruits Body Shower 500ml

Fruit Skin Care Strawberry and Star Fruits Body Shower 500ml

222 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100930
Достапност: In Stock
Количина:

Гел за туширање со доминантна мирисна нота на јагода, кој додека нежно ја чисти кожата, истовремено и ја прихранува. Кремаста лесна текстура, без сулфати,формира силна заштитна бариера на кожата, а Hydromanil ™ овозможува интензивна хидратација со долготрајни хидратантни ефекти

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Fruit Skin Care Strawberry and Star Fruits Body Shower 500ml Гел за туширање со доминантна мирисна нота на јагода, кој додека нежно ја чисти кожата, истовремено и ја прихранува. Кремаста лесна текстура, без сулфати,формира силна заштитна бариера на кожата, а Hydromanil ™ овозможува интензивна хидратација со долготрајни хидратантни ефекти .. Category: Product #: 100930 Regular price: 222 ден. 222
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341