Распродадено
Fruit Skin Care Sweet Lime and Ginger Shower Gel 500ml

Fruit Skin Care Sweet Lime and Ginger Shower Gel 500ml

222 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100916
Достапност: In Stock
Количина:

Гел за туширање со прекрасна мирисна нота лимонета + ѓумбир, нежно ја чисти и освежува кожата. Кремаста лесна текстура, без сулфати + природни екстракти, обезбедуваат инстантна хидратација и мекост на кожата, свиленкаста на допир.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Fruit Skin Care Sweet Lime and Ginger Shower Gel 500ml Гел за туширање со прекрасна мирисна нота лимонета + ѓумбир, нежно ја чисти и освежува кожата. Кремаста лесна текстура, без сулфати + природни екстракти, обезбедуваат инстантна хидратација и мекост на кожата, свиленкаста на допир. .. Category: Product #: 100916 Regular price: 222 ден. 222
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341