Hand Cream Advanced Care 100ml

Hand Cream Advanced Care 100ml

159 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103245
Достапност: На залиха
Количина:

Сапуните и средствата за дезинфекција може да ја исушат вашата кожа, оставајќи ја груба, испукана и ронлива. 

Затоа третирајте ги рацете со крем за раце со екстракт од центела за да ја зајакнете бариерата на вашата кожа и да ја вратите нејзината природна влажност и мекост.

Овој омекнувачки и хидратантен крем е формулиран со:
+ смирувачка Centella
+ исцелувачки шеа путер
+ бадемово масло за измазнување
+ омекнувачка уреа
+ навлажнувачки глицерин

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Hand Cream Advanced Care 100ml Сапуните и средствата за дезинфекција може да ја исушат вашата кожа, оставајќи ја груба, испукана и ронлива.  Затоа третирајте ги рацете со крем за раце со екстракт од центела за да ја зајакнете бариерата на вашата кожа и да ја вратите нејзината природна влажност и мекост. Овој омекнувачки и хидратантен крем е формулиран со: + смирувачка Centella + исцелувачки шеа путер + бадемово масло з.. Category: Product #: 103245 Regular price: 159 ден. 159
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341