Hand Cream Intense Relief 100ml

Hand Cream Intense Relief 100ml

159 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103252
Достапност: На залиха
Количина:

Со нежна текстура и екстракт од камилица за смирување на чувствителната кожа.

Обезбедува оптимална хидратација и ги смирува воспаленијата. По употреба кожата е смирена, мазна, затегната,  тонизирана и мека. Кремот го обновува заштитниот слој и ја одржува природната убавина на кожата. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Hand Cream Intense Relief 100ml Со нежна текстура и екстракт од камилица за смирување на чувствителната кожа. Обезбедува оптимална хидратација и ги смирува воспаленијата. По употреба кожата е смирена, мазна, затегната,  тонизирана и мека. Кремот го обновува заштитниот слој и ја одржува природната убавина на кожата.  .. Category: Product #: 103252 Regular price: 159 ден. 159
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341