REVUELE HAND CREAM S.O.S. Repair 100ml

REVUELE HAND CREAM S.O.S. Repair 100ml

63 ден.159 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103238
Достапност: На залиха
Количина:

За заштита, нега и обновување на чувствителна, сува и оштетена кожа. Пантенол ја подобрува хидратацијата на кожата, го намалува чешањето и го забрзува заздравувањето на епидермисот и ја оштетува кожата предизвикана од сонцето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele REVUELE HAND CREAM S.O.S. Repair 100ml За заштита, нега и обновување на чувствителна, сува и оштетена кожа. Пантенол ја подобрува хидратацијата на кожата, го намалува чешањето и го забрзува заздравувањето на епидермисот и ја оштетува кожата предизвикана од сонцето. .. Category: Product #: 103238 Regular price: 63 ден. 63 Available from: torba.mk