Hand Gel Advanced 100ml
  • Hand Gel Advanced 100ml

Hand Gel Advanced 100ml

79 ден.249 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103214
Достапност: На залиха
Количина:

REVUELE HAND GEL ADVANCED гел кој се користи како додаток во одржување хигиена на рацете (антисептик на дланка и прстите на рацете) или како алтернатива за миење на рацете, во услови кога вода и сапун се недостапни. Пријатни емолијанси кои годат на кожата, па може да се користи повеќе пати во текот на денот. Одговара на сите типови кожа.

  • Дезинфицира.
  • Ја навлажнува кожата.
  • Отстранува бактерии.
  • Висока содржина на алкохол.
  • Нема потреба од вода.

Како да се користи:

  • Нанесете мала количина гел на вашите раце и тријте во кожата најмалку 20 секунди.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele Hand Gel Advanced 100ml REVUELE HAND GEL ADVANCED гел кој се користи како додаток во одржување хигиена на рацете (антисептик на дланка и прстите на рацете) или како алтернатива за миење на рацете, во услови кога вода и сапун се недостапни. Пријатни емолијанси кои годат на кожата, па може да се користи повеќе пати во текот на денот. Одговара на сите типови кожа. Дезинфицира. Ја навлажнува кожата. Отстранува бакт.. Category: Product #: 103214 Regular price: 79 ден. 79 Available from: torba.mk