Серум за коса REVUELE HEMP ME! HAIR LIQUID CRYSTALS 30ml

Серум за коса REVUELE HEMP ME! HAIR LIQUID CRYSTALS 30ml

333 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102347
Достапност: На залиха
Количина:

Серум за коса со течни кристали од HEMP MEСерум од коноп и макадамија е серум збогатен со ладно цедено масло од коноп и масло од макадамија.

Овој серум е специјално дизајниран за негување и заштита на краевите на косата.

Маслата помагаат да се спречи кршење на краевите на косата и да се намали негативното влијание на цончевите зраци.

 

За најдобри резултати, користете и негување шампон и кондиционер на HEMP ME !

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Серум за коса REVUELE HEMP ME! HAIR LIQUID CRYSTALS 30ml Серум за коса со течни кристали од HEMP ME! Серум од коноп и макадамија е серум збогатен со ладно цедено масло од коноп и масло од макадамија. Овој серум е специјално дизајниран за негување и заштита на краевите на косата. Маслата помагаат да се спречи кршење на краевите на косата и да се намали негативното влијание на цончевите зраци.   За најдобри резултати, користете и негување шамп.. Category: Product #: 102347 Regular price: 333 ден. 333
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341