REVUELE ICE COOL BLOND Anti-Yellow Shampoo 335ml

REVUELE ICE COOL BLOND Anti-Yellow Shampoo 335ml

430 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102996
Достапност: На залиха
Количина:

ШАМПОН ЗА НЕУТРАЛИЗИРАЊЕ НА НЕСАКАНИТЕ ЖОЛТИ И ПОРТОКАЛОВИ ОДБЛЕСОЦИ. Одговара за природно руса коса, но и хемиски осветлена, како и шатирана коса. Темелно ја чисти косата, но и го одржува и истакнува сребрениот сјај на русата коса, благодарение на напредната формула со Violet 43- синтетички пигмент кој има синкаво виолетова нијанса на дневна светлина.

Употреба: Нанесете го шампонот на влажна коса, масирајте, оставете да делува неколку минути и исплакнете темелно. За најдобри резултати комбинирајте со REVUELE ICE COOL BLOND ANTI-YELLOW MASK маска. Индивидуална нетолеранција на која било од состојките е можна. Пред првата употреба, се препорачува да се направи тест на самото место за чувствителност. 

Избегнувајте контакт со очите! 

Во случај на контакт со очите, исплакнете веднаш со многу вода!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE ICE COOL BLOND Anti-Yellow Shampoo 335ml ШАМПОН ЗА НЕУТРАЛИЗИРАЊЕ НА НЕСАКАНИТЕ ЖОЛТИ И ПОРТОКАЛОВИ ОДБЛЕСОЦИ. Одговара за природно руса коса, но и хемиски осветлена, како и шатирана коса. Темелно ја чисти косата, но и го одржува и истакнува сребрениот сјај на русата коса, благодарение на напредната формула со Violet 43- синтетички пигмент кој има синкаво виолетова нијанса на дневна светлина. Употреба: Нанесете го шампонот на влажна к.. Category: Product #: 102996 Regular price: 430 ден. 430
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341