REVUELE IN SHOWER MAKE UP REMOVER-2 in 1- MILK & CREAM- SENSITIVE SKIN

REVUELE IN SHOWER MAKE UP REMOVER-2 in 1- MILK & CREAM- SENSITIVE SKIN

89 ден.249 ден.
Потребни наградни поени: 211
Производител: Revuele
Шифра на производ: 904025
Достапност: На залиха
Количина:

Додека се туширате,направете ги најнеопходните 2 процеси со само 1 чекор- отстранете ја шминката и истовремено нанесете крем за лице.

Збогатен со: екстракти од розева орхидеја,бисерни протеини и витамински комплекс кој е совршен за СЕНЗИТИВЕН тип на кожа.

БЕЗ ПАРАБЕНИ И СИЛИКОНИ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE IN SHOWER MAKE UP REMOVER-2 in 1- MILK & CREAM- SENSITIVE SKIN Додека се туширате,направете ги најнеопходните 2 процеси со само 1 чекор- отстранете ја шминката и истовремено нанесете крем за лице. Збогатен со: екстракти од розева орхидеја,бисерни протеини и витамински комплекс кој е совршен за СЕНЗИТИВЕН тип на кожа. БЕЗ ПАРАБЕНИ И СИЛИКОНИ .. Category: Product #: 904025 Regular price: 89 ден. 89 Available from: torba.mk