REVUELE MICELLAR WATER Soothing 400ml

REVUELE MICELLAR WATER Soothing 400ml

102 ден.255 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100350
Достапност: На залиха
Количина:

МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ за СУВА И ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА - нежно отстанување на сите типови шминка, длабинско прихранување и омекнување на сувата но и нежната чувствителна кожа. Збогатена со биолин комплекс- БЕЗ АЛКОХОЛ И БЕЗ ПАРФЕМИ

Дури 220 аплицирања

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele REVUELE MICELLAR WATER Soothing 400ml МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ за СУВА И ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА - нежно отстанување на сите типови шминка, длабинско прихранување и омекнување на сувата но и нежната чувствителна кожа. Збогатена со биолин комплекс- БЕЗ АЛКОХОЛ И БЕЗ ПАРФЕМИ Дури 220 аплицирања .. Category: Product #: 100350 Regular price: 102 ден. 102 Available from: torba.mk