REVUELE NAIL THERAPY-EXPRESS CUTICULE REMOVER

REVUELE NAIL THERAPY-EXPRESS CUTICULE REMOVER

162 ден.
Потребни наградни поени: 126
Производител: Revuele
Шифра на производ: 900966
Достапност: На залиха
Количина:

ТРЕТМАН на КУТИКУЛИ-Револуционерна формула за инстантно омекнување и отстранување на кутикулите.

Збогатен со алое вера екстракт, житни протеини и масло од кајсија.

САЛОНСКИ ТРЕТМАН во 1 чекор.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE NAIL THERAPY-EXPRESS CUTICULE REMOVER ТРЕТМАН на КУТИКУЛИ-Револуционерна формула за инстантно омекнување и отстранување на кутикулите. Збогатен со алое вера екстракт, житни протеини и масло од кајсија. САЛОНСКИ ТРЕТМАН во 1 чекор. .. Category: Product #: 900966 Regular price: 162 ден. 162
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341