REVUELE NAIL THERAPY-SOS COMPLEX for brittle and broken nails

REVUELE NAIL THERAPY-SOS COMPLEX for brittle and broken nails

149 ден.
Потребни наградни поени: 126
Производител: Revuele
Шифра на производ: 900911
Достапност: На залиха
Количина:

СОС за кршливи нокти-Професионален производ за интензивна акција за зајакнување на ноктите, збогатен со витамински комплекс, и калциум

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE NAIL THERAPY-SOS COMPLEX for brittle and broken nails СОС за кршливи нокти-Професионален производ за интензивна акција за зајакнување на ноктите, збогатен со витамински комплекс, и калциум .. Category: Product #: 900911 Regular price: 149 ден. 149 Available from: torba.mk