REVUELE NO PROBLEM SOS ПРОТИВ АКНИ со ЧАЈНО ДРВО и САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА

REVUELE NO PROBLEM SOS ПРОТИВ АКНИ со ЧАЈНО ДРВО и САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА

299 ден.
Потребни наградни поени: 253
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902175
Достапност: На залиха
Количина:

Гел со екстракти од чајно дрво за миење лице со акни  и митесери

Видливи Ефекти уште после првото миење

Благодарение на маслото од чајно дрво гелот обезбедува длабоко антибактериско чистење на проблематичната кожа. Ги намалува порите, спречувајќи го навлегувањето на бактериите и појавата на акни и митесери. Спречува мрсен сјај на лицето во текот на денот.
Обезбедува активен антисептик и ефект на лекување директно на воспалената област. 
Го апсорбира поткожното воспаление, ја намалува иритацијата, ги суши мозолките и го спречува нивното повторно појавување. 
Елиминира видливи знаци на воспаление на кожата.

Во пакување од 200мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE NO PROBLEM SOS ПРОТИВ АКНИ со ЧАЈНО ДРВО и САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА Гел со екстракти од чајно дрво за миење лице со акни  и митесери Видливи Ефекти уште после првото миење Благодарение на маслото од чајно дрво гелот обезбедува длабоко антибактериско чистење на проблематичната кожа. Ги намалува порите, спречувајќи го навлегувањето на бактериите и појавата на акни и митесери. Спречува мрсен сјај на лицето во текот на денот. Обезбедува активен антисептик и ефе.. Category: Product #: 902175 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 299 ден. 299 Available from: torba.mk