New Way Complex Lifting Anti-Ageing Serum Peptides 35ml

New Way Complex Lifting Anti-Ageing Serum Peptides 35ml

114 ден.284 ден.
Потребни наградни поени: 228
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100107
Достапност: На залиха
Количина:

Со шеа путер и Filmexel Complex стимулира регенерирање на клетките, измазнување на кожата, затегнување на мускулатурата и подобрување на контурите на лицето и брадата, интензивна хидратација и прихранување со инстантно видливи ефекти.

 

Состојки: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Propylene Glycol, Glycerin, ceteareth-21, Hydrolyzed Wheat Protein, Palmitoyl Decapeptide-21, Decapeptide-22, Oligopeptide-78, Zinc Palmitoyl Nonapeptide-14, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Kappaphycus Alvarezii Extract, Caesalpinia Spinosa Fruit Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Parfum, Xanthan Gum, Disodium Edta, Bht.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele New Way Complex Lifting Anti-Ageing Serum Peptides 35ml Со шеа путер и Filmexel Complex стимулира регенерирање на клетките, измазнување на кожата, затегнување на мускулатурата и подобрување на контурите на лицето и брадата, интензивна хидратација и прихранување со инстантно видливи ефекти.   Состојки: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Propylene Glycol, Glycerin, ceteareth-21, Hydrolyzed Wheat Protein, Palmitoyl Decapeptide-21, Decapeptide-22, Oligopepti.. Category: Product #: 100107 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 114 ден. 284
114
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341