REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-GOLD MASK -ANTI-AGEING FACE MASK, LIFTING EFECT, TONE & ELASTICITY
  • REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-GOLD MASK -ANTI-AGEING FACE MASK, LIFTING EFECT, TONE & ELASTICITY

REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-GOLD MASK -ANTI-AGEING FACE MASK, LIFTING EFECT, TONE & ELASTICITY

269 ден.
Потребни наградни поени: 228
Производител: Revuele
Шифра на производ: 904254
Достапност: На залиха
Количина:

ЗЛАТНА МАСКА СО КОМПЛЕКС COVA B TROX, КОЛАГЕН, ВИТАМИН Б5 и специјални FUSION

Екстракти-комбинација која инстантно ќе ја подигне мускулатурата на лицето, а длабински ќе формира цврст потпорен филм, кој подолгорочно ќе спречи олабавување на мускулите, ќе ги регенерира и хидратира клетките, ќе ја засили еластичноста на мускулните влакна и ќе ја подобри општата состојба на кожата.

Златната текстура на маската и пријатниот и свеж мирис само ќе го доплни пријатното чувсто на третманот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-GOLD MASK -ANTI-AGEING FACE MASK, LIFTING EFECT, TONE & ELASTICITY ЗЛАТНА МАСКА СО КОМПЛЕКС COVA B TROX, КОЛАГЕН, ВИТАМИН Б5 и специјални FUSION Екстракти-комбинација која инстантно ќе ја подигне мускулатурата на лицето, а длабински ќе формира цврст потпорен филм, кој подолгорочно ќе спречи олабавување на мускулите, ќе ги регенерира и хидратира клетките, ќе ја засили еластичноста на мускулните влакна и ќе ја подобри општата состојба на кожата. Златната тек.. Category: Product #: 904254 Regular price: 269 ден. 269 Available from: torba.mk