REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-GREEN MASK-ANTI-ACNE ACTION & MATT EFECT-CRYO EFECT
  • REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-GREEN MASK-ANTI-ACNE ACTION & MATT EFECT-CRYO EFECT

REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-GREEN MASK-ANTI-ACNE ACTION & MATT EFECT-CRYO EFECT

269 ден.
Потребни наградни поени: 228
Производител: Revuele
Шифра на производ: 904285
Достапност: На залиха
Количина:

МАСКА СО ЗЕЛЕНА ГЛИНА ПРОТИВ АКНИ И МАТ ЕФЕКТ-ПРЕПОРАЧАНА ЗА МРСНА КОЖА СО АКНИ


ЗЕЛЕНА МАСКА со: ЗЕЛЕНА ГЛИНА, БИСАБОЛОЛ,КРИО КОМПЛЕКС НА БАЗА НА МЕНТОЛ И МАСЛО ОД ЛАВАНДА,за длабинска ексфолијација, стеснување на порите, намалено лачење на себумот,измазнета и затегната површина на кожата, смирување на проблематичните делови.

Лавандата овозможува пријатно релаксирачко чувство за време на третманот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-GREEN MASK-ANTI-ACNE ACTION & MATT EFECT-CRYO EFECT МАСКА СО ЗЕЛЕНА ГЛИНА ПРОТИВ АКНИ И МАТ ЕФЕКТ-ПРЕПОРАЧАНА ЗА МРСНА КОЖА СО АКНИ ЗЕЛЕНА МАСКА со: ЗЕЛЕНА ГЛИНА, БИСАБОЛОЛ,КРИО КОМПЛЕКС НА БАЗА НА МЕНТОЛ И МАСЛО ОД ЛАВАНДА,за длабинска ексфолијација, стеснување на порите, намалено лачење на себумот,измазнета и затегната површина на кожата, смирување на проблематичните делови. Лавандата овозможува пријатно релаксирачко чувство за време на т.. Category: Product #: 904285 Regular price: 269 ден. 269 Available from: torba.mk