REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-WHITE MASK-LIFTING FACE MASK-COLLAGEN EXPRESS
  • REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-WHITE MASK-LIFTING FACE MASK-COLLAGEN EXPRESS

REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-WHITE MASK-LIFTING FACE MASK-COLLAGEN EXPRESS

269 ден.
Потребни наградни поени: 228
Производител: Revuele
Шифра на производ: 904278
Достапност: На залиха
Количина:

МАСКА СО БЕЛА ГЛИНА ЗА БРЗ ЛИФТИНГ-БЕЛА МАСКА со: БЕЛА ГЛИНА, ЕЛАСТИН, КОЛАГЕН, АЛАНТОИН

За прихранување и измазнување на кожата, смирување на проблематичните делови и затворање на порите, го нормализира лачењето на себумот,а со тоа спречува појава на мрсен тен и инстантно ја подобрува општата состојба на кожата.

Дополнително колагенот и еластинот влијаат на мускулатурата и спречуваат предвремено стареење на кожата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-WHITE MASK-LIFTING FACE MASK-COLLAGEN EXPRESS МАСКА СО БЕЛА ГЛИНА ЗА БРЗ ЛИФТИНГ-БЕЛА МАСКА со: БЕЛА ГЛИНА, ЕЛАСТИН, КОЛАГЕН, АЛАНТОИН За прихранување и измазнување на кожата, смирување на проблематичните делови и затворање на порите, го нормализира лачењето на себумот,а со тоа спречува појава на мрсен тен и инстантно ја подобрува општата состојба на кожата. Дополнително колагенот и еластинот влијаат на мускулатурата и спречуваат предв.. Category: Product #: 904278 Regular price: 269 ден. 269 Available from: torba.mk