REVUELE RETINOL- FACE SMOOTHING SERUM-100% NATURAL GLAMOUR ENERGY & TONUS

REVUELE RETINOL- FACE SMOOTHING SERUM-100% NATURAL GLAMOUR ENERGY & TONUS

269 ден.
Потребни наградни поени: 228
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100121
Достапност: На залиха
Количина:

СЕРУМ ЗА ИЗМАЗНУВАЊЕ НА ЛИЦЕТО ЗА МРСНА И КОМБИНИРАНА КОЖА

Со витамин ПП и Fision Complex за лесно осветлување на пегите, хидратација, прихранување, корекција на ситните неправилности, подобрување на еластичноста на кожата.

Антиоксиданс кој ги намалува, па дури и елиминира знаците на стареење

САМО ЗА ЛИЦЕ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE RETINOL- FACE SMOOTHING SERUM-100% NATURAL GLAMOUR ENERGY & TONUS СЕРУМ ЗА ИЗМАЗНУВАЊЕ НА ЛИЦЕТО ЗА МРСНА И КОМБИНИРАНА КОЖА Со витамин ПП и Fision Complex за лесно осветлување на пегите, хидратација, прихранување, корекција на ситните неправилности, подобрување на еластичноста на кожата. Антиоксиданс кој ги намалува, па дури и елиминира знаците на стареење САМО ЗА ЛИЦЕ .. Category: Product #: 100121 Regular price: 269 ден. 269 Available from: torba.mk