Распродадено
REVUELE VITANORM C+ Energy- FIRMING BODY CREAM

REVUELE VITANORM C+ Energy- FIRMING BODY CREAM

249 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903110
Достапност: In Stock
Количина:

Ултра хидратантен крем за тело со луксузна кремаста текстура која ги редуцира стриите и ја зголемува еластичноста на кожата на целото тело. Комбинација на масла- шеа, морков и бадемово масло- освен што ќе го направи третманот вистинско задоволство, ќе овозможи и  секојдневна нежна детоксификација, но и интензивно ќе ја нахрани кожата, ќе го подобри тонусот на мускулатурата и ќе ја затегне кожата, ќе ја намали видливоста на стриите со што ќе се подобри целокупниот изглед на кожата. Ситните несовршености на кожата брзо ќе бидат елиминирани. Уникатниот Lipomoist Complex за моделирање ќе даде многу пријатно кадифено чувство на вашата кожа, енормно ќе ја зголеми нејзината влажност и еластичност. Моќниот природен антиоксиданс витамин Ц, ги зајакнува ѕидовите на крвните садови, ги детоксифицира, поддржува имунитет на ткивата и ја активира заштитната функција на вашата кожа. Оваа компонента помага во забавување на процесите на стареење на кожата, ја зголемува синтезата на колаген и еластин, учествува во снабдувањето на клетките со енергија, го инхибира производството на меланин. Д-пантенолот ја зголемува јачината на колагенските влакна, ја стимулира активната регенерација на кожата и го регулира клеточниот метаболизам

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele REVUELE VITANORM C+ Energy- FIRMING BODY CREAM Ултра хидратантен крем за тело со луксузна кремаста текстура која ги редуцира стриите и ја зголемува еластичноста на кожата на целото тело. Комбинација на масла- шеа, морков и бадемово масло- освен што ќе го направи третманот вистинско задоволство, ќе овозможи и  секојдневна нежна детоксификација, но и интензивно ќе ја нахрани кожата, ќе го подобри тонусот на мускулатурата и ќе ја затегне кожата, .. Category: Product #: 903110 Regular price: 249 ден. 249 Available from: torba.mk