SELF-TANNING CREAM FOR FACE & BODY

SELF-TANNING CREAM FOR FACE & BODY

459 ден.
Шифра на производ: 903035
Достапност: На залиха
Количина:

Крем за природно потемнување  без сонце со трепетен сјај со нежна текстура и пријатен мирис. Долготраен ефект без жолти дамки. Изобилува со хијалуронска киселина за интензивна хидратација.

Начин на употреба:

  • Најдобри резултати-прво ексфолијација  на кожата со некои од REVUELE маските, а потоа нанесете на чиста и сува кожа. Потоа рацете измијте ги со многу вода.
  • Пред сончање- припрема на кожата за брзо и безболно потемнување.
  • После сончање- за одржување на тенот еден до два пати на ден.

НЕ НАНЕСУВАЈТЕ НА ПРЕДЕЛ ОКОЛУ ОЧИТЕ, ВЕЃИТЕ И СКАЛПОТ.

Состав:

Aqua, Cetearyl Alcohol, PEG-8 Caprylic/Capric Triglycerides (and) Water (and) Dihydroxyacetone (and) Octyldodeceth-25, Glyceryl, Dicaprylyl Ether, Polydimethylsiloxane, Propyle Glycole, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum, Parfume, CI77891 (and) Mica (and) PEG-12 Dimethicone, BHT.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
SELF-TANNING CREAM FOR FACE & BODY Крем за природно потемнување  без сонце со трепетен сјај со нежна текстура и пријатен мирис. Долготраен ефект без жолти дамки. Изобилува со хијалуронска киселина за интензивна хидратација. Начин на употреба: Најдобри резултати-прво ексфолијација  на кожата со некои од REVUELE маските, а потоа нанесете на чиста и сува кожа. Потоа рацете измијте ги со многу вода. Пред сончање- припрема на.. Category: Product #: 903035 Regular price: 459 ден. 459
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341